Foto

Jesteś tutaj:

2017.03.19 XV TURNIEJ PIŁKI NOŻNEJ

Data: 20.03.2017 r., godz. 00.00    1455
19 marca odbył się halowy turniej piłki nożnej w Radzyminie
W niedzielę 19 marca wyruszyliśmy wszyscy do Ośrodka Kultury i Sportu w Radzyminie na XV Halowy turniej w piłkę nożną Domów Dziecka organizowany przez Stowarzyszenie „Pomóż Dzieciom”. Wspaniałe nastroje towarzyszyły od samego początku, dobre humory i pozytywne nastawienie udzielały się już w autokarze. Na turnieju zabawa była przednia, wszyscy aktywnie uczestniczyli, jedni wkładając całe serce i zaangażowanie w grę, inni kibicując im przy tym z całych sił. Dzieci miały możliwość nie tylko wykazania się w grze, ale również spotkania ze starymi i z nowymi znajomymi z innych domów dziecka i ośrodków z Równego, z Julina, z Woli Gałęzowskiej, Płońska, Gołotczyzny, Kisielan, Kunowa, a nawet z Radomia. Organizatorzy pomyśleli nie tylko o dobrej, aktywnej zabawie, ale również o pustych brzuszkach uczestników serwując im jak co roku przepyszny bigos.
Ogromną atrakcją turnieju okazał się pokaz i nauka sztuczek piłkarskich w wykonaniu Dawida Krzyżowskiego – mistrza Polski Red Bull i finalisty ostatnich Mistrzostw Świata w Brazylii.
Wróciliśmy zadowoleni, z pucharem fair play i medalami dla wszystkich dzieci, nie tylko dla tych którzy grali, ale również dla tych, którzy całe swoje serce włożyli w kibicowanie, wracając ze zdartymi gardłami.